ramkadynamic

V Piknik Czytelniczy z Kicią Kocią: Klub Sportowy Dynamic Strong

Nasze czytelnicze pikniki wyróżnia literatura i książki, które nie są tylko kwiatkiem do kożucha! Podobnie będzie na V Pikniku Czytelniczym z Kicią Kocią. Nie oznacza to jednak, że cenimy jedynie przesuwanie wzrokiem po tekście! Doceniamy też inne aktywności – zawsze na naszych piknikach mamy strefy sportowe! W tym roku będziemy gościć między innymi Klub Sportowy Dynamic Strong Gniezno. Pewnie nie trzeba ich przedstawiać, ale jednak uczyńmy honory:

„Klub Sportowy Dynamic Strong Gniezno jest dla każdego, kto chciałby zacząć prowadzić aktywny tryb życia. Nie ważne, czy chcesz uczestniczyć w zajęciach grupowych, czy preferujesz spotkania indywidualne z naszymi trenerami. Mocno promujemy zajęcia dla dzieci, które przygotowujemy pod zawody biegowe z przeszkodami. Nasze dzieci to nasza przyszłość!

Klub to – oczywiście! – Karolina Koszela – sportowiec i trener personalny. Mistrzyni Świata WPA w Trójboju (2017), Wielokrotna Mistrzyni Polski i Europy w boksie (2001-2015), Mistrzyni Polski STRONG Woman (2015-2017).
Od 2015 roku bierze udział w zawodach Strong Woman, w których nieprzerwanie osiąga Mistrzostwo Polski. W chwili obecnej jest X najsilniejszą kobietą na świecie – Mistrzostwa Świata STRONG Woman ARNOLD CLASSIC w USA.

Drugą „twarzą” Klubu jest Bartosz Zieliński, który dosłownie kilka dni temu brał udział w Mistrzostwach Europy OCR na Węgrzech. Bartosz dd lat związany ze sportem. Uwielbia przekraczać granice swoich możliwości stale udowadniając, że ciężka pracą można dojść „od zera do bohatera”. Błądząc i szukając konika w sportach, odnalazł swojego w biegach z przeszkodami ekstremalnymi na których obecnie skupia się w 100%. Młody wiek, chęci oraz zapał powodują, że stale się rozwija, ciągle udoskonalając swoje umiejętności”.

V Piknik Czytelniczy realizowany jest w ramach projektu „Królewskie Gniezno Czyta 2023” i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Urzędu Miejskiego w Gnieźnie.