ramkamagia

V Piknik Czytelniczy z Kicią Kocią: Iluzjonista Amon i fotobudka

Na naszych piknikach zawsze jest magiczna atmosfera!… między innymi dlatego, że co roku gościmy magików. W tym roku zaprosiliśmy Iluzjonistę Amona, czyli Arkadiusza Wiatrowskiego, by oczarował publikę swoimi sztuczkami. Magik zabierze do Gniezna także fotobudkę, więc tę czarodziejską atmosferę będzie można utrwalić na zabawnych piknikowych fotkach.
 
A teraz przed Państwem Amon we własnej osobie – krótko o sobie:
 
Iluzjonista Amon:
 
„Iluzją zajmuję się ponad 21 lat. Jestem twórczym, pełnym pozytywnej energii i zamiłowania do tego co robię artystą. Z powodzeniem wykonuję pokazy na największych scenach widowiskowych w Polsce, bawię widzów w Poznaniu, Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie. Aktywnie działam na terenie całego kraju. Współpracuję z firmami, hotelami, domami kultury, gościńcami. Udzielam się społecznie i prowadzę charytatywne występy poświęcone iluzji. Z nieukrywaną satysfakcją i dumą związany jestem z kultowym teatrem poznańskim „Scena na Piętrze”, który w ciągu wielu lat swojej działalności gościł znamienite sławy polskiego aktorstwa. Na deskach teatru miałem przyjemność wystąpić w roli Iluzjonisty w spektaklu “Deluzja – ostatni magik”. Współpracowałem też z kwartetem smyczkowym w Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy.
 
Swoją przygodę z magią rozpocząłem bardzo wcześnie, bo już w dzieciństwie. Pamiętam, że jako kilkuletni chłopiec „czarowałem” kredki z rękawa. Gdy dorastałem, moje zainteresowania nie minęły, co więcej, zaczęły stopniowo przemieniać się w prawdziwą pasję, która trwa i rozwija się do dziś. Przyznaję szczerze: nie wyobrażam sobie, abym mógł zajmować się czymś innym niż iluzją, która, mam poczucie, prowadzi mnie przez całe moje życie i sprawia, że jest ono tak barwne i pasjonujące”.
 
V Piknik Czytelniczy realizowany jest w ramach projektu „Królewskie Gniezno Czyta 2023” i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Urzędu Miejskiego w Gnieźnie.
 
UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content