ramkalider

V Piknik Czytelniczy z Kicią Kocią: Leader School Gniezno

Na naszym V Pikniku Czytelniczym z Kicią Kocią będziecie mogli wesprzeć lokalne organizacje z powiatu gnieźnieńskiego, które opiekują się kotami. W zamian otrzymacie podarunki, które… podarowały nam lokalne firmy.
W tym Szkoła Językowa Leader School Gniezno, za co im ogromnie dziękujemy – Thank❤️You❤️very❤️much!
Leader School Gniezno:
„Podarowane przez nas Vouchery obniżają wartość kursu o podaną kwotę. A jakie to kursy? Leader School Gniezno prowadzi kursy językowe dla dzieci od lat 3 i dla dorosłych; zajęcia grupowe i indywidualne. Metoda którą nauczamy działa na wszystkie zmysły, co ułatwia przyswajanie języka obcego , dzięki nauce przez zabawę dziecko nie czuje, że się uczy.
Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło .
Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi”.
V Piknik Czytelniczy realizowany jest w ramach projektu „Królewskie Gniezno Czyta 2023” i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Urzędu Miejskiego w Gnieźnie.
UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content