“Bajkopomagajki” Klub Książki dla Dzieci i Rodziców

Głównym celem inicjatywy jest popularyzowanie literatury dziecięcej, utrwalanie nawyku czytania, a także wspólne czytanie książek przez dzieci i ich rodziców. Klub jest szansą na przyjazną „przestrzeń”, w której dziecko i rodzic mogą spędzić czas w ciekawy, kreatywny sposób, czerpiąc inspirację z literatury. To doskonała inwestycja w bliskie relacje z ukochaną pociechą. Klub adresowana jest dla dzieci wczesnoszkolnych i ich opiekunów.

Zapowiedzi spotkań szukać można na stronie internetowej biblioteki, w placówce (Filii nr 9) i na facebookowym profilu biblioteki.

Zakładki metodą kawaii

Dziś Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich i obiecana niespodzianka. Aby umilić Wam “proces” czytania – czyli śledzenia kolejnych stronic książki – BAZA Centrum Edukacji