ramkaatut

V Piknik Czytelniczy z Kicią Kocią: ATUT

Namawiamy Was gorąco, żeby na Piknik dotrzeć jeśli nie pieszo, to rowerem. Tak jest zdrowiej dla Was, i dla… miasta. A gdyby coś się wydarzyło z rowerem, to – tfu, tfu – na miejscu będzie mechanik serwisowy ze sklepu Atut. Atut jest partnerem V Pikniku Czytelniczego z Kicią Kocią.
Atut:
“Nasza firma powstała w 1991 roku. Pierwotnie mieściła się przy Pl. 21 Stycznia (obecnie Pl. J. Piłsudskiego) w Gnieźnie. Początkowo rowery były dodatkiem do asortymentu sklepu, jednak z czasem pod wpływem zmian na rynku rowerowym i przemian w świadomości społecznej odnośnie zdrowego stylu życia nasza oferta znacznie się powiększyła. Dzisiaj marką dominującą Atutu jest polska firma Kross – nasz długoletni partner handlowy, ale to nie jedyna marka dostępna w naszym sklepie. Przez długie lata klienci opuszczali nasze progi na kołach marki Author, która spełniała oczekiwania rowerzystów zaawansowanych i początkujących. Przez te wszystkie lata działalności staraliśmy się rozwijać i poszerzać ofertę zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dzięki szkoleniom na bieżąco uzupełnialiśmy wiedzę, aby fachowo doradzić nie tylko przy doborze roweru ale też np. w konieczności usunięcia usterki. Stąd też pomysł aby przy sklepie pojawił się serwis, gdzie można oddać rower do naprawy, ale też dokonać przeglądu zerowego lub przedsezonowego. Serwis działa od wielu lat i cały czas cieszy się dużym zainteresowaniem i zaufaniem klientów dzięki kompetencji i zaangażowaniu naszego mechanika. Praktycznie w tej chwili każdy znajdzie coś dla siebie. Coraz częściej obserwujemy tzw. zakupy rodzinne, zwłaszcza, że w naszym sklepie można dokonać zakupu ratalnego (w tym kredyt 0%). Wśród licznej oferty modeli mamy rowery miejskie, trekkingowe, crossowe, szosowe, gravel, elektryczne, młodzieżowe, dziecięce. Staramy się aby każdy model był dostępny w różnych wersjach kolorystycznych oraz w różnych wysokościach ramy. Od 2022 roku firma przeniosła się do większego lokalu przy ul. Adama Mickiewicza 5/1, gdzie mamy nadzieję jeszcze bardziej wzbogacić asortyment i ułatwić dostęp do aktualnej oferty Atutu.
Na V Pikniku Czytelniczym z Kicią Kocią przy naszym stoisku będzie obecny mechanik serwisowy, który odpowie na pytania dotyczące drobnych napraw, zaprezentuje wymianę dętki w formie szkoleniowej ( dla chętnych), doradzi w co wyposażyć rower na wycieczkę rowerową; przygotujemy konkurs dla dzieci z pytaniami dotyczącymi bezpieczeństwa na drodze-każda prawidłowa odpowiedź zostanie nagrodzona (nagrody: plany lekcji, opaski odblaskowe, pierwszych 10 uczestników konkursów otrzyma nagrodę-książkę pt. „Kicia Kocia na rowerze”); dzieci będą mogły kolorować przygotowane kolorowanki-każda praca będzie nagrodzona, przewidziane też zabawy ruchowe typu: rzut oponą do celu, rzut piłeczką do wieży z opon itp.”
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „<KROSS atut ROWERY 22090 24 czerwca 2023 Park Trzech Kultur 11:00-15:00 V Piknik Czytelniczy z Kicią Kocią {3: Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna”