1200-praktykuj-jesien-_auto_1600x800808_auto_640x640

Zapraszamy młodych do programu “Praktykuj w kulturze”

Po raz kolejny pod instytucjonalne skrzydła Biblioteki przygarniamy młodych, którzy wesprą nas w codziennej pracy. Zdaje się, że zapewniamy naprawdę dobry start, ponieważ wszyscy nasi dotychczasowi wolontariusze rewelacyjnie radzą sobie na rynku pracy. Jeśli czujecie “bibliotecznego bakcyla” lub chcielibyście sprawdzić, czy praca w otoczeniu książek jest dla Was – zapraszamy! Do 23 lutego czekamy na zgłoszenia.
Kliknij w link: https://pracujwkulturze.nck.pl/praca/?fbclid=IwAR3JuTxy9taHeIPDGYZzbSd4OlipT0QLG45ho7vX5rk8igh4OtaCafDWMQE Nasza oferta jest widoczna, po zastosowaniu filtrów: województwa: wielkopolskie, rodzaju współpracy: staż/praktyki oraz “pokaż tylko projekty “Praktykuj w kulturze”.
Program Praktykuj w kulturze Narodowego Centrum Kultury umożliwia studentom i absolwentom zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego, a organizacjom pozyskanie członków do swoich zespołów.