22 marca o godzinie 1100 w Bibliotece przy ul. Staszica 12a.

“PIĘKNO W IMPERFEKCJI” – zapraszamy na wernisaż

“Piękno w Imperfekcji” – taki tytuł nosi wystawa stworzona przez utalentowanych uczniów Technikum fotografii i multimediów w TEB Edukacja. To niezwykłe wydarzenie jest rezultatem ich wnikliwego spojrzenia na świat oraz niezwykłego zaangażowania w sztukę fotografii. To swoista podróż przez różnorodne emocje, doświadczenia i spojrzenia na świat.

Uczniowie z klas od I do IV podjęli trud zadania ukazania piękna w tym, co często uznajemy za niedoskonałość. Ich prace zapraszają do refleksji nad tym, co naprawdę ważne w życiu i jakie skarby kryją się w tych momentach, które mogą być traktowane jako defekty czy niedociągnięcia. Poprzez różnorodność fotografii prezentowanych na wystawie, uczniowie pokazują, że każda imperfekcja ma swoją własną historię do opowiedzenia.

Prace są wynikiem wrażliwości i pasji młodych twórców, którzy nie tylko posługują się techniką fotograficzną, ale również zdolni są do zatrzymania ulotnych chwil życia i uchwycenia w nich esencji piękna. Każde zdjęcie na wystawie jest zapisem uczuć, myśli, emocji i spostrzeżeń autorów, którzy odważnie dzielą się nimi z widzami.

Zapraszamy wszystkich do odkrycia niezwykłego piękna w tym, co z pozoru nieperfekcyjne, poprzez obrazy stworzone przez uczniów. Wernisaż wystawy odbędzie się 22 marca o godzinie 11:00 w Bibliotece przy ul. Staszica 12a.