Jacek Dehnel oczarował gnieźnieńską publiczność

Wczoraj w naszych progach gościliśmy (choć tylko metaforycznie, sali udzieliło nam zaprzyjaźnione eSTeDe Centrum Kultury, a głównym organizatorem był Gnieźnieński Uniwersytet Trzeciego Wieku, zaś nasza biblioteka spotkanie współorganizowała) prawdziwą gwiazdę. Jacek Dehnel oczarował gnieźnieńską publiczność swoją charyzmą, elokwencją i… gadulstwem. Bo, jak się okazało, z panem Jackiem porozmawiać można o wszystkim. Od sytuacji osób LGBT w Polsce, po przebieg procesu defekacji polskich i niemieckich gołębi.
Oczywiście, na rozmowę o literaturze także znalazło się miejsce. Z pewnością niejeden czytelnik, wysłuchawszy osobistych historii związanych z książkami już ma chrapkę na „Lalę”, „Saturna” czy też „Krivoklata”. Większość książek z półek porwali już czytelnicy (i prowadząca spotkanie), więc szybciutko zapisujcie się w kolejki lub chwytajcie to, co jeszcze jest!