Co robią uczucia? Bajkopomagajki – Książki dla Dzieci i Rodziców

Piątkowe popołudnie upłynęło pod znakiem Klubu „Bajkopomagajki” – Książki dla Dzieci i Rodziców. Osiedlowa Filia nr 9 na Winiarach była wypełniona radością, zachwytem i życzliwością, a wszystko to za sprawą cyklu spotkań o emocjach. Z książki Tiny Oziewicz pt. „Co robią uczucia?” dowiedzieliśmy się wiele o naszym wewnętrznym świecie. Po krótkiej rozgrzewce umysłu, podczas której ćwiczyliśmy pamięć, i dawce literatury, klubowicze stworzyli prawdziwy „deszcz emocji”. BAZA Centrum Edukacji Kreatywnej jak zawsze zaskoczyła nas swoją kreatywnością!
Kolejne spotkanie odbędzie się już wkrótce – 23 października o godzinie 17:00 w Filii nr 9. Tym razem naszym gościem będzie Pani psycholog Sylwia Łagoda, specjalistka od języka emocji.
Zapiszcie ten termin w swoich kalendarzach!

Spotkanie organizowane przez Bibliotekę Publiczną Miasta Gniezna, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.