277317718_287917080013816_843803120762205360_n

Zapraszamy na spotkanie integracyjne wolontariuszy „Książki na telefon”

Tup, tup w jedną stronę – tup tup w drugą stronę.
O co chodzi?
To wolontariusze z „Książkowej Braci”, jak zawsze gotowi i zwarci do pomocy, już od trzech lat chodzą i noszą książki w dwóch kierunkach: z Biblioteki do domu i z domu do Biblioteki.
Tych wizyt jest z roku na rok coraz więcej – przybywa odbiorców naszej usługi „Książka na telefon”, ale też powiększa się grupa osób chętnych pomagać we wspólnej “książkowej” misji.
Razem dostarczamy książki osobom, które samodzielnie nie mogą dotrzeć do miejskiej książnicy.
Bibliotekarze szykują pakiety pod zamówienie, a wolontariusze dostarczają je pod wskazany adres. Czasem takich wizyt jest kilka w ciągu dnia – jak ulżyć zmęczonym stopom?
Otóż na kolejne spotkanie integracyjne, które odbędzie się we wtorek 7 czerwca, przygotowaliśmy małą niespodziankę. Pani Paulina Andrzejewska, fizjoterapeutka, podzieli się fachowymi poradami: jak zadbać o swoje samopoczucie i pomóc zmęczonym stopom?

Będzie to spotkanie otwarte, na które zapraszamy osoby, które chcą poznać działania wolontariuszy zgromadzonych wokół usługi „Książka na telefon” przy BPMG.
Data 7.06.2022 (we wtorek), godz. 15.30, adres Filia nr 2 ul. Staszica 12A.