Zakończyliśmy cykl warsztatów muzyczno-wokalnych “Co jest grane?”

Z końcem roku zamknęliśmy dźwiękotwórczy projekt realizowany przez Toma Bishopa, czyli Aleksandra Schmidta.
Od września zapraszaliśmy na spotkania, które pomagały zapoznać się i rozwinąć umiejętności wokalne i muzyczne.
Od listopada warsztaty “Co jest grane?” przenieśliśmy do sieci. Cykl on-line miał pięć części. Za pośrednictwem kilkuminutowych nagrań można było poznać podstawy gry na gitarze i zaprzyjaźnić się z instrumentem. Także miłośnicy doskonalenia swoich wokalnych talentów mieli szanse poznać ciekawe ćwiczenia i metody pracy z głosem.

Zainteresowanych tematem odsyłamy do naszego filmowego repozytorium, czyli na kanał YT, gdzie można zapoznać się z materiałem. Poniżej link do kolejnych części:

“Co jest grane” Odcinek 1. Najważniejszy pierwszy krok

“Co jest grane” Odcinek 2. Pierwsze akordy

“Co jest grane” Odcinek 3. Raz, dwa, trzy

“Co jest grane” Odcinek 4. Wokalne ABC

Odcinek 5. Rozgrzewka wokalna

Warsztaty realizowane w ramach projektu Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna “Laboratorium słowa” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.