ramkawet

V Piknik Czytelniczy z Kicią Kocią: Gabinet Weterynaryjny Dr Hau

V Piknik Czytelniczy z Kicią Kocią oraz wieloma innymi kotami nie mógłby się odbyć bez… weterynarza! Dlatego zaprosiliśmy do Parku Trzech Kultur lekarzy z Gabinetu Weterynaryjnego Dr Hau, którzy będą udzielać darmowych porad właścicielom milusińskich.

Gabinet Weterynaryjny Dr Hau:

“Gabinet Weterynaryjny Dr Hau jest lecznicą prosperującą od 2014 roku. Znajduje się przy ulicy Witkowskiej 101 w Gnieźnie.

Zajmujemy się leczeniem, diagnostyką i profilaktyką zwierząt towarzyszących.
Nasza lecznica dysponuje laboratorium (wykonujemy morfologię i biochemię krwi), salą chirurgiczną, aparatem do usg, ekg i rtg i koncentratorem tlenu
Wykonujemy również badanie endoskopowe (gastroskopia, kolonoskopia, bronchoskopia). Podczas pikniku porad weterynaryjnych udzielać będą lek. wet. Angelika Kubiak oraz tech. wet. Luiza Tylkowska”.

V Piknik Czytelniczy realizowany jest w ramach projektu „Królewskie Gniezno Czyta 2023” i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Urzędu Miejskiego w Gnieźnie.