Kopia Kopia Zbliżenia

Spotkanie autorskie z Karoliną Kasprzak-Dietrich

Zapraszamy na kolejne z cyklu “Zbliżenia” spotkanie autorskie. Gościnią będzie Karolina Kasprzak-Dietrich, a rozmowę poprowadzi Mirosława Dudko.

Spotkanie odbędzie się w piątek 10 marca w Czytelni Biblioteki Głównej (ul. Mieszka I 16), o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Choć jestem marzycielką, mam duszę samotnika – tak mówi o sobie autorka. Twórczyni kryminałów, poradników i książek obyczajowych. Przyszła na świat 4 stycznia 1980 roku w Gnieźnie. Jest absolwentką studium kosmetycznego Anieli Goc w Poznaniu, posiada tytuł technika masażu oraz uprawnienia pilota wycieczek. Żona, matka dwójki dzieci Antka i Klary, na stałe mieszka we wsi Kalina koło Gniezna. Pasjonują ją ogrody w stylu angielskim, w wolnym czasie pisze i czyta.

Spotkanie będzie dotyczyć najnowszej książki “Przeklęta Ziemia”, jak i całej twórczości, między innymi poradników i audiobooków.

Partnerem wydarzenia jest Gnieźnieński Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.