tkzk12 (3)

Podróż w stronę nowej drogi życia

W ubiegłym tygodniu można było wziąć udział w kolejnym z comiesięcznych spotkań Klubu „Trzy kwadranse z książką”. Tym razem uczestniczki rozmawiały na temat książki Sue Monk Kidd „Podróże z owocem granatu”.
Utwór ten, to najbardziej osobista książka autorki. Jest pamiętnikiem matki i córki, których wspomnienia skupiają się wokół relacji między nimi w czasie podróży do Grecji i Francji. Obie kobiety znalazły się na zakręcie życia, każda z nich musi zmierzyć się z własnymi problemami, odnaleźć cel w życiu i iść swoją, nową drogą. To powieść dla starszych, którzy boją się zmian w wyglądzie, starości i dla młodszych wchodzących w dorosłość.
Uczestniczki spotkania były poruszone lekturą. Znalazły w niej głębokie, szczere emocje oraz wiele inspirujących refleksji i przemyśleń. Uznały, że jest to „cudowna książka godna polecenia”.
Na czas wakacji Klub życzy odpoczynku i dobrze spędzonych urlopów. Już teraz zaprasza na wrześniowe spotkanie, które odbędzie się 18.09 (tj. w środę) o godz. 16.00 w Wypożyczalni dla Dzieci przy ul. Mieszka I 15.

 

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content