IMG_20220324_164153544_HDR

Pierwsze spotkanie bibliotecznego klubu rękodzieła “Sprawne ręce”

Łączenie przyjemnego z pożytecznym – czy jest lepszy sposób na dobrze zaplanowany czas? Chyba nie. Tego samego zdania z pewnością są uczestniczki klubu “Sprawne ręce”, który właśnie zainaugurował swoją działalność w bibliotecznym zaciszu. Miłośniczki rękodzielniczych inicjatyw miały czas na wzajemne zapoznanie i podzielenie się opowieściami na temat swoich zainteresowań. Z drutami w ręku i filiżaneczką kawy spędziły odprężający czas wolny od trosk i pośpiechu dnia codziennego. Nie powstały z tego od razu gotowe szalki, chusty i serwety – przyjdzie na to czas podczas kolejnych spotkań. Za to umówiono się na kolejne spotkanie za miesiąc.

Chętnych do dołączenia do grupy zapraszamy 28 kwietnia na godz. 16.00 do Czytelni Biblioteki Głównej, przy ul. Mieszka I 16. Z pewnością będzie przyjemnie, produktywnie i relaksująco.