maskiigoraaaprzedszkola (5)

Nasze czytelnicze inspiracje w gnieźnieńskich przedszkolach

Na początku stycznia filmowo zapraszaliśmy rodziców i dzieci do wspólnych artystycznych aktywności. Do wykonania była karnawałowa maska w bardzo czytelniczym kształcie – to jest sowy.
Wzory masek można było pobrać z naszej strony internetowej i kanału FB. Szablony masek były także dostępne w naszych bibliotekach. I wiemy, że cieszyły się uwagą odwiedzających nas małych czytelników.

Dziś chcemy podzielić się zdjęciami przesłanymi przez zainspirowane pomysłem gnieźnieńskie przedszkola: Przedszkole nr 1 w Gnieźnie “Wesołe Nutki” i Przedszkole nr 14 “Mali Piastowie”.

Cykl filmików “Bibliotecznym okiem Igora” został przygotowany w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom.

Zdjęcia nadesłane z Przedszkola nr 1 “Wesołe Nutki” i nr 14 “Mali Piastowie” w Gnieźnie.