kazia.miniatura

„Matura – to nie boli! – warsztaty pomocne w trakcie nauki

Przez trzy tygodnie w późne piątkowe popołudnie zapraszaliśmy maturzystów, choć nie tylko, do śledzenia filmików wprowadzających w temat przygotowań do egzaminu dojrzałości. Skorzystać mogli wszyscy ci, którzy byli zainteresowani poznaniem sposobów na skuteczną organizację czasu i metod ułatwiające naukę. W kolejnych częściach, wprowadzająca w temat – Katarzyna Mikołajczewska-Modrzejewska omawiała między innymi: typy inteligencji i wybór najlepiej odpowiadających im sposobów przyswajania wiedzy, przygotowanie warsztatu pracy i nauki, skuteczne metody nauki i czytelnicze propozycje wspomagające proces nauczania.

Zebraliśmy ten materiał w jednym wpisie. Poniżej linki do kolejnych części warsztatów „Matura – to nie boli!”

Odcinek 1.

Odcinek 2.

Odcinek 3.

Warsztaty zrealizowane w ramach projektu Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna “Laboratorium słowa” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.