338891061_256650163383018_7913093377768827460_n

Czaruś zaprasza na spotkanie o bezpieczeństwie

Czy pamiętacie Ferdynanda Wspaniałego? Literackiego psa, który marzył by zostać – i trochę mu się to udało – człowiekiem? No więc my też znamy pewnego psa, który wprawdzie ma inne marzenia, ale potrafi się z nami, ludźmi, doskonale dogadać! A nawet przesłać Wam, Drodzy Czytelnicy, pewną wiadomość! A zatem – poznajcie Czarusia, PSIjaciela naszej biblioteki:
Hej, jestem Czaruś.
Witam wszystkich czytelników Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna. Jestem częstym gościem waszej Książnicy – mam tam ważną misję do spełnienia! Pomagam mojej pani zanosić książki tym osobom, które same nie mogą do nas dotrzeć. Uwieeelbiam te wizyty! Panie bibliotekarki zawsze miło mnie witają (obym nie wyłysiał od tych czułości hi hi!), ale jeszcze większą „radochę” mam wtedy, kiedy widzę uśmiech na twarzach czekających na nas osób (a może to na widok pysznych smaczków dla mnie – już nie pamiętam…)
Często spotykam się też z wiaruchną z „Książkowej Braci”, bo omawiamy wtedy jak najlepiej służyć naszym podopiecznym. Tam są sami fajni ludzie. Chcecie się przekonać? Będzie taka możliwość, już 13 kwietnia w czwartek w filii nr 2, mieszczącej się przy ul. Staszica 12A o godz. 16.00 będziemy rozmawiać z policjantem, który nauczy nas jak bezpiecznie zachować się podczas naszych wizyt (chociaż w sumie mają mnie – psa obronnego).
Zapraszam więc wszystkich chętnych, którzy chcą:
– nas poznać,
– posłuchać mądrych rad policjanta,
– zostać wolontariuszem,
– po prostu spotkać się z bliskimi
Pozdrawiam wszystkich
– Czaruś
Aha! Takie spotkania planuje się też w innych placówkach:
– 20.04 o godzinie 16:00 w filii nr 9 (os. Orła Białego 18)
– 27.04 o godzinie 16:00 w Czytelni Biblioteki Głównej (ul. Mieszka I 16)
UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content