261452000_1110437139697643_783866325134552710_n

Biblioteczny Kalendarz Adwentowy!

Już za chwilę wokoło zapachnie korzennym piernikiem i zabrzmi kolędami i świątecznymi evergreenami. To najwyższy czas, by zacząć odliczanie do świąt. Codziennie, od środy 1 grudnia, na naszych profilach będziemy „otwierać” okienko w naszym Bibliotecznym Kalendarzu Adwentowym. Jak możecie się spodziewać, w naszym kalendarzu nie będzie ani czekoladek, ani kosmetycznych gadżetów, ani zapachowych świec czy kul do kąpieli. Kolejne okienka kalendarza będą odkrywały…książki! Ale oczywiście takie „a propos”, czyli będziemy polecać książki z motywami świątecznymi, mikołajkowymi lub zimowymi.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że grudzień to czas zapracowany i w przedświątecznej krzątaninie nie ma wiele czasu na lekturę. Ale może warto zapisać sobie nasze kalendarzowe propozycje do czytania i nadrobić je później – w czasie świąt, w przerwie świątecznej przed Sylwestrem, a nawet w styczniu, w ferie zimowe. Bo – przyznajcie sami – bożonarodzeniowe i zimowe książki to jakieś 100 punktów do przytulnej atmosfery!

Czekamy na Wasze podpowiedzi do „świątecznej listy przebojów” z hitami czytelniczymi! Zdradźcie nam swoje ulubione grudniowe książki! Może trafią do naszego kalendarza!

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content