kkkk

Za nami pierwszy tydzień Ferii

Kiedy to zleciało? W Wypożyczalni dla Dzieci, Filii nr 2 i Filii nr 9 nie próżnowaliśmy. Chętnie odwiedzaliście nasze biblioteczne feryjne zakątki, co bardzo nas cieszy.

Za nami pierwszy tydzień warsztatów z Mikołajkiem i jego paczką w rolach głównych. Co się działo? Uczestnicy przeżyli z książkowymi przyjaciółmi całe spektrum emocji. Towarzyszyli Mikołajkowi w jego perypetiach związanych z kolejnymi zwierzętami, które próbował zaprosić do swego domu, dokonywali też innych rzeczy niemożliwych, takich jak nakarmienie Alcesta do syta, czy też umożliwienie Ananiaszowi wygrania w pojedynku z Euzebiuszem. Poza tym wyprawiano Mikołajka na wakacje, mówiono po francusku, zgłębiano tajemnice filatelistyki i jeszcze wiele, wiele innych… w międzyczasie udzielając wywiadów. Przypominamy, że kolejny tydzień ferii nadal można spędzić z Mikołajkiem – zaprasza on do przeżywania swych przygód w Wypożyczalni dla dzieci na Mieszka I, od poniedziałku do piątku, od godziny 11.00 – wbijajcie!

W Filii nr 2 i nr 9 natomiast wykazywaliście się ogromną kreatywnością i artystycznym potencjałem. Przygotowane dla Was “Bajkowe ferie” i “Pracownia zaśnieżonej sowy” wciągnęły Was bez reszty, a z przygotowanych materiałów korzystaliście bardzo prężnie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam kolejnego owocnego tygodnia ferii zimowych i do zobaczenia, oczywiście w bibliotece!

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content