porozmawiajmypażdziernikkkk

Rozwój duchowy i relaks gnieźnian, czyli coś dla ducha i coś dla ciała mieszkańców naszego miasta

Dobra książka, interesujące przedstawienie teatralne, koncert? Może basen, restauracja albo impreza sportowa? Jak wygląda relaks gnieźnianina? Czy dużo się dzieje w naszym mieście? Czy rzeczywiście każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie, a jedyny wyznacznik sukcesu to dobre chęci?

O rozrywkowych i kulturalnych stronach Gniezna i wolnym czasie gnieźnian, chcemy porozmawiać na najbliższym spotkaniu naszego cyklu “Porozmawiajmy”.
W planach dyskusja na tematy związane z organizacją czasu i próby odpowiedzi na pytania: jak zaplanować sobie dzień tak, aby być uczestnikiem tych wydarzeń, które nas interesują?, jak czegoś nie przeoczyć? A także nieco trudniejsze: jak zmobilizować siebie i innych do ruszenia się sprzed komputera, by przekonać się, że aktywność fizyczna, osobiste uczestnictwo w wydarzeniu kulturalnym czy sportowym ma zupełnie inny, lepszy wymiar niż śledzenie rzeczywistości na ekranie laptopa czy telewizora.
Zapraszamy serdecznie 6 października, tj. w środę na godz. 17.00 do Czytelni Biblioteki Głównej przy ul. Mieszka I 16.

Spotkania z cyklu “Porozmawiajmy” Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna realizowane w ramach projektu “Laboratorium słowa 2021” otrzymały dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.