Podróżniczka za jeden (szeroki) uśmiech – Elżbieta Dzikowska w Gnieźnie

Niedzielne popołudnie okazało się słoneczne i pogodne w pełnym tego słowa znaczeniu. Sprawiła to nie tylko aura, ale i atmosfera, którą roztacza wokół siebie nasza gościni. Elżbieta Dzikowska, która słynie z maksymy, że “Uśmiech to najlepszy język międzynarodowy” udowodniła wszystkim, że wprowadza ją na co dzień w życie i skutecznie zaraża tym wszystkich, których spotka na swej drodze. Spójrzcie na załączone zdjęcia, a stanie się jasne, w jakiej atmosferze zebrani na wydarzeniu słuchali opowieści pani Elżbiety. Do tego, jak były barwne i bogate, walnie przyczyniła się prowadząca spotkanie Agata Ożarowska, która zadbała w najdrobniejszych szczegółach o to, by pani Elżbieta czuła się podczas pobytu w Gnieźnie komfortowo. Specjalnie przygotowana herbata, w ulubionym kolorze naszej gościni, idealna na jej problemy ze snem, no i pytania, które wywoływały falę opowieści – wszystko to sprawiło, że jeszcze długo po spotkaniu wspomnieniom o nim towarzyszył główny bohater dnia – uśmiech!
Zdjęcia: Sebastian Uciński.
Spotkanie odbyło się ramach projektu “Laboratorium Słowa 2022” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Współorganizatorami spotkania byli: Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie/Stary Ratusz oraz Gnieźnieński Klub Seniora.