Jesteśmy na półmetku! Cyfrowy plac zabaw

Kolejny cykl 10 warsztatów w Digital Kids już za nami!
Każde spotkanie to nowa przygoda – programowanie, kodowanie, kreatywne tworzenie z długopisem 3D i innymi materiałami.
Ale… wszystko ma wspólny mianownik – czytanie!
Zapytacie, co mają wspólnego koraliki czy długopis 3D z czytaniem? A jednak! Na przykład tworzymy piękne zakładki do książek, które towarzyszą nam podczas literackich podróży.
Programowanie? Bez czytania ani rusz! Czytamy polecenia, wpisujemy zadania – to kluczowe elementy tworzenia naszych cyfrowych projektów.
Czytanie to podstawa w każdym świecie – także cyfrowym!
Jesteśmy na półmetku! Za nami 10 warsztatów, a przed nami kolejne 10 pełne kreatywnej zabawy! Zapraszamy serdecznie do udziału!

Warsztaty i spotkania odbywają się w ramach projektu “Laboratorium Słowa 2024” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.