„Zróbmy sobie zakładkę długopisem 3D”

Oryginalne i niepowtarzalne warsztaty rysowania długopisami 3D! To połączenie technologii 3D z nieograniczoną wyobraźnią dziecka, które zmienia się w twórczego kreatora. Zadaniem uczestników warsztatów będzie stworzenie oryginalnych zakładek do książek za pomocą specjalnych długopisów i kreatywnych koralików. Wzory utwardzają się w kilka sekund i już po chwili stanowią gotowy przedmiot, który można zabrać ze sobą do domu. Takie zajęcia pobudzają kreatywność, wyobraźnię oraz uczą dokładności i cierpliwości. Używanie długopisów jest bardzo łatwe i niesamowicie wciągające!

Na warsztaty zapraszamy  do Digital Kids przy Filii nr 2 Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna, ul. Staszica 12a, w trakcie trwania XX Tygodnia Bibliotek. Zajęcia 10 maja o godz. 16.00 poprowadzą znakomici specjaliści z ZIP, czyli Zabawy i Programowania.

Zapisy przyjmujemy pod nr tel. 694024365. Liczba miejsc ograniczona.