115988700_591668621544477_1070446107422434304_n

Zniewalające miasto Nowy Jork

Są takie miejsca, które jak magnes przyciągają pieniądze, sukces, nowości. W których dzieje się więcej, szybciej, lepiej. Gdzie trzeba i należy być, jeśli marzy się o zawrotnej karierze zawodowej czy trzymaniu ręki na pulsie najnowszych trendów. Takim miastem na pewno jest Nowy Jork.

Wtorkowym literackim GPS-em zabieramy Państwa właśnie do tego nietuzinkowego miasta, o którym opowie nie jeden, lecz wiele głosów w książce “Mój Nowy Jork” Alessandry Mattanzany. Dodajmy jeszcze, że owe “głosy” należą do osób światowej sławy. O swoim ukochanym, niezapomnianym czy po prostu niezwykle ważnym mieście opowiadają takie znakomitości, jak: Al Pacino, Moby, Yoko Ono, Martin Scorsese, Spike Lee czy Woody Allen. Ten rozpisany na kilkadziesiąt brzmień przewodnik po mieście na pewno zachwyci i oczaruje miłośników amerykańskiego stylu życia. Książkę dopełniają doskonałe zdjęcia ilustrujące puls miasta i jego charakter.

Jeśli zdecydują się Państwo po lekturze tego niecodziennego przewodnika odwiedzić “Big Apple” – nie będziemy zaskoczeni.

 

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content