328633415_2353846271458111_7686636000592101440_n

Zakochaj się w Bibliotece

Walentynki to wspaniała okazja, by wyrazić swoją sympatię do innych, wyznać miłość lub się zakochać… Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna – Filia nr 2 „ Pod Sówką „ postanowiła rozkochać czytelników w książkach. W tym celu 14 lutego biblioteka zamieni się w bardzo romantyczne miejsce. Oprócz serduszkowych dekoracji zostały przygotowane dla czytelników różne atrakcje.

– Święto zakochanych to świetna okazja do popularyzacji wydawnictw poświęconych miłości oraz chwili refleksji nad jej wartością i znaczeniem w życiu człowieka. Piękna poezja miłosna, beletrystyka, w której w większości znajdziemy jakiś wątek miłosny… to wszystko będzie czekało 14 lutego w bibliotece, by zachęcić każdego do „zakochania się w książkach”.
– Zapraszamy po książki, które mogą stać się listem miłosnym do siebie samej, do siebie samego, do swojego prawdziwego “ja”, czyli po poradniki psychologiczne
– Tajemnica, obawa i lekka nutka ekscytacji – między innymi takie emocje będą towarzyszyć w tym dniu odważnym czytelnikom, którzy wezmą udział w zabawie bibliotecznej „Walentynkowe Koło Fortuny”.
– Najmłodszych czytelników zapraszamy na „Bajkowe Pary Zakochanych” – całodzienny konkurs dla dzieci w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom
– Zaś spotkania dla grup zorganizowanych „Walentynka z biblioteką” będą odbywały się od 13 lutego.

Zapisy pod nr tel 61 426 40 54

“W walentynki dobrze jest mieć jakiś romans. Wypożycz go w bibliotece.”

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content