sesja (22)

Zaczytani Zakochani – czyli zwycięska para naszego konkursu!

14 lutego, Walentynki, w powietrzu czuć miłość, nie tylko w parkach, kinach i restauracjach, ale także między naszymi regałami! 
 
Ewelina i Łukasz!
To oni zostali w tym roku „Pierwszą Parą” biblioteki! I trzeba przyznać, z książkami im do twarzy! Wszystkim uczestnikom, w szczególności zwycięzcom serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy – zarówno kreatywności, jak i wspaniałych partnerów.
Do udziału w konkursie zgłosiła się Ewelina – nasza wieloletnia czytelniczka, która urzekła nas, pisząc o swoim chłopaku w ten sposób:
 
„Moja druga połówka, czyli Łukasz, przypomina mi głównego bohatera książki „Beach Read” Emily Henry, czyli Augustusa Everetta.
Dlaczego?
Mój chłopak to typ romantyka, podobnie jak Augustus (w skrócie Gus). Chociaż ani trochę tego nie zauważają, przychodzi im to całkowicie naturalnie. Łukasz potrafi kupić najbardziej romantyczną książkę i mi ją podarować, wiedząc jak bardzo lubię je czytać. Poza tym, planuje tak samo jak w jednej ze scen w książce – tańczyć w deszczu. 
Moja druga połówka, podobnie jak Gus, potrafi dostrzegać w ludziach dobro. Kiedy główny bohater zamienia się stylem pisania z January, zauważa, że jej „ckliwe” romanse uszczęśliwiają ludzi, widzi w bohaterce radość, którą może dzielić się z innymi.
Mój chłopak też taki jest, potrafi służyć innym pomocnym słowem i radą.
Pomijając fakt, że moja druga połówka to bardzo słodki i przystojny mężczyzna z Wielkim Sercem.”
 
Gratulujemy, i życzymy Wam nasi drodzy wielu wspaniałych wspólnych chwil. Nie bójcie się pisać własnej romantycznej historii!
 
Autorką sesji jest nasza bibliotekarka Marta Bielawska.
UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content