273473271_5530086477007997_1557495065426929743_n

Z miłości do książek

Serca, wyznania miłości, słodkie upominki i historie pełne ciepłych emocji – tak co roku świętujemy Dzień św. Walentego. W bibliotece nie jest inaczej. Staramy się wtedy zaprosić Was na czytelnicze randki i polecać miłość zapisaną na kartach książek.

Dziękując za wspólnie spędzony Dzień Zakochanych informujemy, że wszystkie tajemnicze książkowe pakunki znalazły swoich nowych właścicieli. Liczymy, że te randki w ciemno z literaturą przyniosą Wam wiele nowych i przyjemnych emocji. Cieszymy się, że skorzystaliście z naszych zabaw i wybieraliście poezję, którą można było wykorzystać w walentynkowej korespondencji, zaglądaliście do przygotowanych kopert, w których umieściliśmy „Hymn o miłości” Pawła z Tarsu, a także skorzystaliście z zaproszeń rodzinnych czytelniczych spotkań z głośno czytaną książką – pod egidą akcji Cała Polska czyta dzieciom.

Wasze odwiedziny, jak zawsze, były dla nas przyjemnością. Jesteśmy pewni, że dzielone przez nas uczucia do literatury pozwolą na określenie naszego statusu mianem „związku stałego”. Miłość do książek nie ma terminu ważności.

 

 

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content