IMG_20220403_132930

„Z Jagodą na jagody” – Sklepy spożywcze Jagoda SAM mecenasem Biblioteki

W 2022 roku partnerem strategicznym Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna zostały Sklepy spożywcze Jagoda SAM. Partner idealny w Roku Marii Konopnickiej, autorki książki dla dzieci „Na jagody”. W ramach projektu „Z Jagodą na jagody”, trwającego zresztą już od marca, Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna przygotowała tematyczne warsztaty, zajęcia i zabawy czytelnicze związane z twórczością Marii Konopnickiej. Nie zabraknie słodkich dodatków, które ufundują Sklepy Jagoda SAM.

Firma Jagoda SAM jest również sponsorem części tegorocznych nowości wydawniczych, które będą pojawiać się na półkach Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna. Jak podkreśla dyrektor BPMG Piotr Wiśniewski „To bardzo ważne wsparcie dla naszej biblioteki. Nowości są jednym z najważniejszych elementów sprawnego funkcjonowania książnicy”.

Dzięki współpracy Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna pojawiać się będzie także na plenerowych i rodzinnych imprezach organizowanych przez Jagodę SAM proponując literackie inspiracje w formie zabaw i warsztatów.

Zdjęcia z pikniku integracyjnego, w którym udział brała także Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna pn.: „Spotkajmy się i poznajmy się”. Wydarzenie zostało zorganizowano na początku kwietnia br. przez Fundację Młodzi w Uzależnieniu oraz Sklepy spożywcze Jagoda SAM.

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content