wyklad

Wykład Tomasza Tomkowiaka: Gnieźnieńskie ciekawostki historyczne na bis

Klub “Włącz ciekawość” zaprasza 14 grudnia 2022, o godz.17.00, do Czytelni Biblioteki Głównej na ul. Mieszka I 16 na wykład Tomasza Tomkowiaka: “Gnieźnieńskie ciekawostki historyczne na bis”.

Tomasz Tomkowiak – gnieźnianin, absolwent Instytutu Historii UAM w Poznaniu, nauczyciel historii, przewodnik turystyczny po Szlaku Piastowskim – spotka się z publicznością w naszej Bibliotece po raz drugi. Pierwszy wykład, bardzo dobrze przyjęty przez licznych uczestników odbył się 8 listopada. Tomasz Tomkowiak w swojej opowieści przybliży fakty, ludzi i wydarzenia związane z naszym miastem w XX wieku.

Projekt „Laboratorium Słowa 2022” został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.