Zdj. Anna Farman

Wracamy na dyskusyjne tory literatury

Przez wakacje goniliśmy słońce i wskakiwaliśmy do pociągu z nazwą „odpoczynek”. Nie jeden z nas decydował się na „chwileczkę zapomnienia” i wynosił się do krainy zwanej „podróż”. A teraz jest już czas na powroty do miejsc znanych, czasem zasiedziałych, codziennego planu zajęć, cykliczności i zmagań z brakiem czasu. Nie, nie jest wcale strasznie. Niektórych rzeczy przecież nam brakowało. Wśród tych braków na pewno znajdą się spotkania Klubu Dyskusji o Książce.
Drodzy, drogie – wracamy i zapraszamy 24 września na godz. 18.00. Mamy wspaniały tytuł „Nie ma” Mariusza Szczygła. Będzie można podzielić się tym czego „nie ma” w związku z nowym powakacyjnym czasem. Ale będzie też można opowiedzieć o tym co jest, bo spotykamy się w nowym miejscu w Czytelni Biblioteki Głównej, przy ul. Mieszka I 16.
I cóż więcej? Pana Mariusza Szczygła przedstawiać nie trzeba, a książka.. jest wspaniała. W imieniu Wiktora Kolińskiego, który tytuł zaproponował zachęcamy do jej lektury i rozmowy, a zapewniamy jest o czym.

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content