warsztaty_event

Warsztaty z Kicią Kocią

Z wielką przyjemnością zapowiadamy wydarzenie, które będzie prawdziwą gratką dla miłośników Kici Koci. A z pewnych źródeł wiemy, że nie brakuje ich w naszym mieście. 09 listopada najpierw o godz. 10.00 w Filii nr 2, a potem o 12.00 w Wypożyczalni dla Dzieci odbędą się “Warsztaty z Kicią Kocią”, które dla Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna poprowadzi Bajanka, czyli Monika Skikiewicz.

Kicia Kocia to bohaterka serii ulubionych książek dla dzieci autorstwa Anity Głowińskiej. Tytułowa rezolutna kotka odważnie odkrywa świat. Towarzyszą jej wyrozumiali opiekunowie – rodzice i dziadkowie. Nie można też nie wspomnieć o wiernych przyjaciołach, którymi są: Pacek, Adelka i Julianek.

Książki o Kici Koci znajdują się na Złotej Liście akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

Monika Skikiewicz zaś to logopeda, animator, filolog, pedagog, dziecięcy instruktor teatralny. Stara się czerpać z dziecięcej fantazji, razem z nimi koloruje świat, dzięki nim poznaje nowe blaski codzienności. Wymyśla zabawy dla najmłodszych i tych nieco starszych.

Warsztaty odbędą  się ramach projektu „Rozczytana Koalicja” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 (program Narodowego Centrum Kultury „Blisko”)

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content