Warsztaty kreatywnego pisania – inwestycja w siebie

Tych ludzi nie trzeba przekonywać do pracy, wiedzą że warto inwestować w najlepszy kapitał świata – w siebie. Dlatego dla nich czas wakacji to szlifowanie umiejętności i powiększanie zasobów wiedzy. Za jakiś czas ten wysiłek na pewno się opłaci. Obserwując odbiorców warsztatów z Agnieszką Gadzińską, którzy przymierzają się do poznania trudnej sztuki pisarskiej jesteśmy pewni, że tak właśnie będzie.

Pierwsze warsztaty z pisarką pomogły zobaczyć w pisaniu kreatywna formę tworzenia. Agnieszka Gadzińska umiejętnie przeprowadziła uczestników spotkania, od pytania najtrudniejszego dla wszystkich rozpoczynających swój romans z pisaniem, czyli „jak zacząć?” – do pracy nad pełnokrwistą postacią literacką. Były rozmowy o książkach, autorach, wydawnictwach, ciekawe spostrzeżenia i dobra twórcza atmosfera.
W trakcie dwugodzinnego spotkania można było zmienić romantyczną perspektywę bycia pisarzem, w praktyczną wiedzę na temat tego, jak to naprawdę wygląda.

My także, podobnie jak uczestnicy spotkania wierzymy w ten najwłaściwszy kapitał – ludzi i ich zdolności. I wspieramy go, jak możemy zachęcając do czerpania z kulturowego dorobku przeszłości i współczesności. Dlatego zapraszamy na spotkania autorskie, spektakle, warsztaty, rozmowy o książkach i po same książki. Wasze uczestnictwo w tych działaniach, to dla nas ogromna radość.

Zdjęcia Anna Farman

Wydarzenie zrealizowano w ramach projektu “Laboratorium słowa 2021” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.