ramka jump

V Piknik Czytelniczy z Kicią Kocią: Park Trampolin Jump Now Gniezno

V Piknik Czytelniczy z Kicią kocią już dosłownie za momencik – my już skaczemy z radości! A skocznym nastrój zawdzięczamy też naszym piknikowym partnerom, wśród których jest Park Trampolin Jump Now Gniezno. Jump Now będzie z nami piknikował, ma też dla Was vouchery na wejście do parku trampolin, które będzie można wygrać w konkursach!

Park Trampolin Jump Now:

“W naszym Parku Trampolin Jump Now w Gnieźnie organizujemy wydarzenia dla szkół, firm, całych rodzin, dążąc do najwyższego poziomu animacji i atrakcji. Na co dzień angażujemy młodzież i dzieci do sportowej zabawy. Kochamy pracę z dziećmi! Spotkania z Wami to dla nas zawsze duży zastrzyk energii i pomysłów. Dobrze czujemy się w organizacji eventów tematycznych, takich jak festyn czytelniczy, na którym będziemy razem z Wami!”

V Piknik Czytelniczy realizowany jest w ramach projektu „Królewskie Gniezno Czyta 2023” i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Urzędu Miejskiego w Gnieźnie. Piknik wspiera organizacyjnie i rzeczowo wiele firm, organizacji, szkół i przedszkoli z Gniezna.

 

 

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content