ramka_castorama

V Piknik Czytelniczy z Kicią Kocią: “Majsterkowo” z Castoramą

Jednym z partnerów naszego V Pikniku Czytelniczego z Kicią Kocią jest Castorama Gniezno. Castorama przygotuje atrakcje w swoim stylu, czyli coś dla miłośników majsterkowania. Oto, jak będzie można z nich skorzystać podczas Pikniku:

 Castorama Gniezno:

„Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków kociaków (dzieci i młodzież) do zakupu cegiełki na wspólne “Majsterkowo” z Castoramą.

Cegiełki zostaną przekazane na cel wyznaczony przez gnieźnieńską Bibliotekę, w zamian oferujemy techniczne majsterkowanie, które zakończy się kreatywną pracą jaką będzie można wziąć do domu.

Castorama pokazuje, że wspólne majsterkowanie to ciekawa alternatywa dla np. gier komputerowych. To również wspaniała okazja do kolekcjonowania miłych wspomnień na całe życie i budowania opartej na zaufaniu więzi pomiędzy dzieckiem a rodzicem lub opiekunem.

Dzięki zabawie dzieci, ich rodzice, zyskują wiedzę jak oszukać “komputerowego złodzieja czasu” i wspólnymi siłami skonstruować przedmiot. oraz zainspirować się do tworzenia własnych dzieł, które mogą być zabawą w każdym wieku i to wszystko z przedmiotów dostępnych w każdym domu. Jest to sztandarowe przedsięwzięcie Castorama, które socjalizuje nasze dzieci z narzędziami już od najmłodszych lat”.

V Piknik Czytelniczy realizowany jest w ramach projektu „Królewskie Gniezno Czyta 2023” i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Urzędu Miejskiego w Gnieźnie.

 

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content