IMG_5139

V Piknik Czytelniczy z Kicią Kocią: główna gwiazda – Kicia Kocia i Monika Skikiewicz

V Piknik Czytelniczy z Kicią Kocią – dzięki Wam i wszystkim, którzy go z nami współorganizowali – to była naprawdę impreza na „piątkę”! Ba, strzał w dziesiątkę! Nasz aparat pęka w szwach od piknikowych kadrów, więc pozwolimy sobie, pokazywać je Wam porcjami dziś i jutro!

Tadam! A zaczynam rzecz jasna od tytułowej gwiazdy naszego Pikniku, czyli Kici Koci! która – w osobie Moniki Skikiewicz – rozkochała do reszty gnieźnieńską piknikową publikę, tę małą i tę większą, w kociej bohaterce książeczek dla najmłodszych! Na Pikniku można też było uzupełnić Kicio-Kociową biblioteczkę i oczywiście zrobić sobie fotkę z Kicią Kocią, z czego skrzętnie korzystaliście! Bardzo się cieszymy, że koci gatunek ma tak fajną literacką reprezentantkę!

V Piknik Czytelniczy zrealizowany został w ramach projektu „Królewskie Gniezno Czyta 2023” i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Urzędu Miejskiego w Gnieźnie. Piknik wsparło organizacyjnie i rzeczowo wiele firm, organizacji, szkół i przedszkoli z Gniezna.

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content