ramka4

V Piknik Czytelniczy z Kicią Kocią – Czytające Rodziny

Festyny, pikniki, kiermasze wyrastają ostatnimi tygodniami jak grzyby po deszczu. I dobrze – wspólne plenerowe zabawy to przyjemnie spędzony czas! Niemniej nasz Piknik Czytelniczy wyróżnia się od innych tego typu imprez tym, że jest tematyczny – czytelniczy nie tylko z nazwy.
Zależy nam na tym, żeby naprawdę promować czytelnictwo wśród najmłodszych i rodzin – stąd co roku zapraszamy pisarki i pisarzy, mamy czytelnicze warsztaty, strefę czytania, podczas pikniku rozstrzygamy czytelnicze konkursy. I mamy też podziękowania dla Naszych Czytelników – Dyplomy dla Czytających Rodzin.
Dyplomy trafią do najbardziej aktywnych czytelniczo rodzin z Gniezna. Bardzo się cieszymy, że co roku do tego grona dołączają kolejne rodziny. Dyplomy wręczamy w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, ze wsparciem której aktywnie promujemy czytelnictwo wśród najmłodszych.
V Piknik Czytelniczy realizowany jest w ramach projektu „Królewskie Gniezno Czyta 2023” i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Urzędu Miejskiego w Gnieźnie.
UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content