IMG_5081

V Piknik Czytelniczy z Kicią Kocią: Biblioteczny krąg Czytających Rodzin

Co roku podczas Pikniku Czytelniczego Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna wręczamy Dyplomy dla Czytających Rodzin. To jest już nasza tradycja. Dyplomy trafiły do najbardziej aktywnych czytelniczo rodzin z Gniezna. I tak było podczas tegorocznego, już piątego pikniku.

Czytające rodziny to przeważnie rodziny bardzo świadome wartości czytania, oczytane, otwarte na to by dzielić się refleksjami, recenzjami, pomysłami. Zyskujemy jako biblioteka wiernych, aktywnych i odważnych od dziecka czytelników.

Czytające rodziny są obecne w Bibliotece i są niezastąpionymi rzecznikami Biblioteki na zewnątrz. Biblioteczny krąg Czytających Rodzin co roku się powiększa w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

V Piknik Czytelniczy zrealizowany został w ramach projektu „Królewskie Gniezno Czyta 2023” i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Urzędu Miejskiego w Gnieźnie. Piknik wsparło organizacyjnie i rzeczowo wiele firm, organizacji, szkół i przedszkoli z Gniezna.

 

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content