ramkabaza

V Piknik Czytelniczy z Kicią Kocią: BAZA Centrum Edukacji Kreatywnej

Nasze Pikniki Czytelnicze bazują na literaturze, ale – jasna sprawa – w wydaniu letnim, plenerowym, pełnym śmiechu i dobrej zabawy. Stąd na V Pikniku Czytelniczym z Kicią Kocią nie może zabraknąć BAZA Centrum Edukacji Kreatywnej – naszego stałego partnera w upowszechnianiu czytelnictwa wśród dzieci i rodzin z Gniezna.

BAZA Centrum Edukacji Kreatywnej:

“Jesteśmy ciekawi świata i to wyznacza horyzont naszej BAZY. Ludzie, których spotykamy na naszej drodze uczą nas otwartości. Niepewność, która ciągle z nami wędruje, uczy sprawnego działania. Mamy głowy pełne pomysłów, serca otwarte na to, co ciekawe. Chcemy dawać radość i uśmiech podczas naszych: warsztatów, animacji, zajęć kreatywnych i wielu innych wydarzeń. Naszą MISJĄ jest łączenie zabawy z nauką, a największym SUKCESEM odkrywanie talentu i zachęcenie do jego dalszego rozwijania.”

Na pikniku nie zabraknie kocich motywów, będą kocie animacje, kocie konstrukcje, bańki mydlane oraz kącik kreatywny gdzie przeprowadzimy warsztat plastyczny- będziemy wykonywać koty na patyku z miękkim futerkiem. Nie zabraknie oczywiście kącika z malowaniem twarzy, każdy będzie mógł zamienić się w kota”.

V Piknik Czytelniczy realizowany jest w ramach projektu „Królewskie Gniezno Czyta 2023” i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Urzędu Miejskiego w Gnieźnie.

 

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content