_DSC0600

Uczniowie Technikum fotografii i multimediów w TEB Edukacja pokazali swoje prace

22 marca odbył się wernisaż wystawy przygotowanej przez uczniów Technikum fotografii i multimediów w TEB Edukacja.

Tematem zdjęć było ukazanie piękna w niedoskonałości, a temat ten został przez młodych fotografików potraktowany bardzo szeroko. Niejednokrotnie były to bardzo osobiste i intymne prace. Wernisaż otworzyli: dyrektor biblioteki Publicznej Miasta Gniezna Piotr Wiśniewski, pani dyrektor TEB Edukacja Katarzyna Sobocińska oraz Waldek Stube, który przygotowywał swoich uczniów do tego wydarzenia. Jak zaznaczył, wystawienie zdjęć na “publiczny osąd” wymagało od młodzieży odwagi. Uważamy, że warto było się na tę odwagę zdobyć, ponieważ zdjęcia mówią, a niektóre wręcz krzyczą, że istnieje “Piękno w imperfekcji”.

Wystawę będzie można oglądać przez najbliższy miesiąc w bibliotece przy ul. Staszica 12a.