nagrodamarcysiowaaa (6)

Tegorocznego „Przyjaciela Biblioteki” poznamy podczas III Pikniku Czytelniczego

Mija dokładnie rok od momentu, kiedy Myszka Marcysia pojawiła się w naszej bibliotece. Cieszymy się, że tak dobrze się u nas czuje. I jeszcze bardziej cieszymy się, że polubiliście bibliotecznego gryzonia.
Kolejny dowód Waszej sympatii mamy na biurku – wspaniały rysunek Marcysi wykonany przez Wiktorię, córkę pisarki Agnieszki Gadzińskiej, która w ubiegłym roku odebrała Myszkę Marcysię – wyróżnienie dla „Przyjaciela Biblioteki”.

“Myszkę” będziemy wręczać każdego roku, czyli także i w tym. Już za niecały tydzień – 27 czerwca – podczas naszego Pikniku Czytelniczego “Królewskie Gniezno Czyta 2021” poznamy tegorocznego “Przyjaciela Biblioteki”.

A gotowe “Myszki” – dzieła zdolnych rąk Joanny Michalak i jej córki Małgosi – już czekają.

Zdjęcie Agnieszki Gadzińskiej z wyróżnieniem – Ania Farman.