bg (4)

Świętujemy Dzień Kobiet w Bibliotece

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna przygotowała dla Was niespodzianki z okazji Dnia Kobiet! Dziś w naszych placówkach czekają specjalne atrakcje dla kobiet, dziewczyn i dziewczynek.

Biblioteka Główna oddaje w Wasze ręce stół suto zastawiony książkami o tematyce kobiecej. Przy okazji możecie też poznać kilka “kobiecych” ciekawostek.

W Wypożyczalni dla Dzieci czekają piękne, wiosenne zakładki do pokolorowania, które jednocześnie mogą zamienić się w dekoracyjną opaskę na rękę dla małych kobiet. Możecie też wypożyczyć którąś spośród wystawionych książek o dziewczynach.

W Filii nr 2 już kilka dni temu odbyły się zajęcia pod hasłem „Dziewczynki latają wysoko” – w oparciu o pozycje książkowe o dziewczynach, takie jak: „Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety, które zmieniły świat”, „O dziewczynce, która chciała ocalić książki”, „Ja, młoda buntowniczka. Czas na moją opowieść”. Oprócz tego czekają na Was „Wspaniałe kobiety”, czyli zakładki do książek biograficznych o słynnych kobietach, oraz prezentacja książek: „Wiosna jest kobietą”.

Filia nr 9 ma dla Was w ten dzień tradycyjny już konkurs literacki pod nazwą “Sławne kobiety” oraz oczywiście polecajki książkowe.

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content