96664736_1895151403955193_7875363020195495936_o

Świętuj z nami Dzień Bibliotekarza i Bibliotek oraz 75-lecie Biblioteki

Ponieważ jutro ważny dla nas dzień – czyli Dzień Bibliotekarza i Bibliotek – mamy dla Was zabawę w ramach naszego wspominkowego cyklu.
Chcielibyśmy poprosić Was o Wasze fotografie wykonane w bibliotece lub na bibliotecznych imprezach. Jeśli chcecie się podzielić z nami – było nie było – naszą wspólną historią – czekamy!
Zdjęcia załączajcie w komentarzach do tego wpisu – najchętniej z krótkim opisem!

Na zachętę fotografia z lipca 2016 roku – a na niej 4,5 letni wówczas Tymek – w Wypożyczalni dla Dzieci przy Mieszka I 15. Podobno wtedy najchętniej czytał… komiksy;).

Uwaga: Przesłanie fotografii oznacza automatycznie wyrażenie zgody na rozpowszechnienie wizerunku osób obecnych na zdjęciu. Prosimy o wysyłanie jedynie fotografii osób, których wizerunkiem możecie rozporządzać.

Zapraszamy do innych wpisów przypominających rozliczne momenty z historii Biblioteki:

Biblioteczny kącik jubileuszowy

Kolejna odsłona naszej 75-letniej historii

Krótka wycieczka w biblioteczną przeszłość