tloaa

Spotkanie autorskie z Agnieszką Andrzejczak

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Zbliżenia”, w ramach którego rozmawiamy z lokalnymi artystami i animatorami kultury. 26 kwietnia o godzinie 17:00 w Czytelni Biblioteki Głównej będziemy gościć Agnieszkę Andrzejczak.

Agnieszka Andrzejczak – pisarka, dziennikarka. Współpracowała m.in. z magazynami „M jak Mama” oraz „Mam Dziecko”, gdzie publikowała teksty o tematyce ciążowej oraz reportaże z porodów. Trenerka szybkiego czytania i technik pracy mózgu. Prywatnie żona i mama. Jej twórczość dotyka tematów takich jak sens życia, wiara, miłość, nadzieja.

Spotkanie będzie okazją nie tylko do rozmowy, ale również promocji nowej książki ,,Tysiąc metrów nad ziemią”: Dziewiętnastoletnia Marta cierpi na zaburzenia depresyjne. Nie widząc sensu życia, chce popełnić samobójstwo. Po nieudanej próbie trafia do szpitala z diagnozą częściowego sparaliżowania. Dla dziewczyny to wyrok: nie będzie mogła chodzić. Jakby tego było mało, Marta odkrywa bolesną tajemnicę, która rani jej serce. Zaskakujące zakończenie przyniesie nie tylko rozmyślania, ale również prawdziwą radość życia.

Partnerem wydarzenia jest Gnieźnieński Uniwersytet Trzeciego Wieku.
Spotkanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content