ksiazkozercy

Przed nami V Gnieźnieński Turniej Książkożerców

Nieważne, czy delektujesz się każdym słowem jak wykwintną potrawą czy połykasz stronę za stroną szybko niczym słone orzeszki. Ważne, że literatura jest Ci w smak! Na takich jak Ty czeka V Gnieźnieński Turniej Książkożerców. W piątek 29 marca smakosze literatury staną w szranki i sprawdzą, jak dobrze znają literackie menu. Jeśli lubisz książki i nie wyobrażasz sobie dnia bez czytania – dobierz sobie równie rozczytane koleżanki lub kolegów i wystartujcie w Turnieju. Trzyosobowe drużyny zmierzą się na arenie, którą będzie Miejski Dom Kultury w Gnieźnie, w ramach IX Festiwalu Literackiego „Preteksty”. Na zwycięzców czekają wiwaty i oklaski oraz bardziej namacalne dowody uznania w postaci atrakcyjnych nagród i dyplomów. Wszystkich zaś czeka smakowita literacka uczta.
Więcej informacji o Turnieju znajdziecie na Facebooku Biblioteki Głównej Miasta Gniezna https://www.facebook.com/biblioteka.gniezno/, na stronie www https://www.biblioteka.gniezno.pl/, na blogu KDoK https://klubdyskusjioksiazce.blogspot.com/, a także w placówkach biblioteki.
Pamiętajcie, że musicie się zgłosić najpóźniej 2 dni przed Turniejem – do środy 27 marca 2019 roku. Wypełnione karty zgłoszeniowe przesyłacie mailowo klubdyskusjioksiazce@wp.pl lub oddajecie osobiście w Bibliotece Głównej przy ul. Mieszka I 16.
Turniej organizuje gnieźnieński Klubu Dyskusji o Książce, który działa pod egidą Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna.

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content