434375124_833908975428389_8406532049617694106_n

Program 14. Konwentu Fantastyki Fantasmagoria

Ponad 170 atrakcji w nieomal 20 różnych salach i strefach. Program tegorocznego święta fantastyki w Gnieźnie jest wyjątkowo bogaty.

Organizatorzy wydarzenia: Stowarzyszenie Fantasmagoria, Miejski Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna przygotowali coś dla każdego. Są więc znane i sprawdzone sale tematyczne, jak prelekcyjna, warsztatowa, mangi i anime, sale gier bitewnych, RPG oraz LARPy. Nie brak także ukochanych przez uczestników stref związanych ze Star Wars, drukarkami 3D, fantastycznymi stoiskami oraz wielkiego pokoju z grami planszowymi i sali tohou.

Jest też kilka nowości: Zielone zaplecze i Sala widowiskowa, gdzie będą odbywać się koncerty, występy i pokazy, a także coś dla fanów elektroniki: sale gier rytmicznych i konsolowa. Wszystkie pokoje wypełnią konkursy, panele, pokazy oraz warsztaty. Będzie również studio fotograficzne oraz ukochany przez wielu konkurs na poszukiwanie kodów QR.

Najaktualniejszą wersję programu znaleźć można pod tym linkiem:

Całe wydarzenie już 12-14 lipca w gnieźnieńskim MOK i SP2. Event jest darmowy, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.