bajkopomagajki4 (8)

Podsumowanie roku 2019. Klub Książki dla Dzieci i Rodziców „Bajkopomagajki”

Klub Książki dla Dzieci i Rodziców „Bajkopomagajki” to świeżynka wśród klubowej oferty Biblioteki. Ma za sobą dopiero dwa spotkania, ale to nie przeszkadza mu być ważną propozycją edukacyjno-kulturalną gnieźnieńskiej książnicy. Zresztą, odbiorców przybywa, co jest niezbywalnym sygnałem, że to strzał w „czytelniczą dziesiątkę”, a może raczej “rodzinną dziesiątkę”. “Bajkopomagajki” to miejsce właśnie dla rodzin. Przeznaczony dla rodziców i dzieci wczesnoszkolnych jest szansą na doskonalenie, poszerzanie i ugruntowanie umiejętności czytania, pozwala na inspirujące odkrycia wartościowej literatury dla dzieci, a także wzmacnia i buduje relacje dziecko-rodzic. To także miejsce do kreatywnej zabawy i odkrywania biblioteki jako przyjaznego miejsca. I najważniejsze – to masa uśmiechu i dobrej zabawy dla tych mniejszych i całkiem dużych uczestników spotkań.
Klub jest dziełem dwóch młodych mam: Agnieszki Ziebarth, która na co dzień służy pomocą czytelnikom Filii nr 9 oraz Darii Polus z BAZA Centrum Edukacji Kreatywnej. Panie doskonale dzielą się pasją bycia rodzicem oraz przewodnikiem po świecie literatury i nauki.
Rodzice i ich pociechy są mile widziani na comiesięcznych spotkaniach, które mają miejsce w Filii nr 9 na os. Orła Białego 18 (budynek SP nr 10) w środy o godz. 17.00.
To zdecydowanie nowy ważny rozdział w tegorocznej działalności Biblioteki.

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content