IMG_20201004_171143

Piękny kawałek literatury w mocnej interpretacji scenicznej

W niedzielę swój premierowy pokaz miał spektakl Teatru Wszelki Wypadek “Myszy i ludzie”. Trzeba było poczekać ponad pół roku, aby zobaczyć zaplanowane jeszcze w marcu przedstawienie. Teatr Tomka Kujawskiego, inspirując się prozą Johna Steinbecka, zagrał doskonale. Ukłony należą się aktorom, którzy poradzili sobie z ciężarem gatunkowym “Myszy i ludzi”. Doskonale przemyślany scenariusz to już zasługa Tomka Kujawskiego, który jak zawsze zachwycił grą.
To na pewno jeden z lepszych spektakli Teatru Wszelki Wypadek. Ma się wrażenie, że każdym przedstawieniem grupa pokazuje lepszy kawałek swoich scenicznych możliwości.

Wydarzenie Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna realizowane w ramach projektu “VI Festiwal “Fyrtel” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2020”.