145683460_1746874848826197_7534397381840262332_n

Oddajemy głos kreatywności!

Rekin, Spiderman, Damy w kapeluszach, Renifer, Minionki, Kogut i wiele, wiele innych barwnych postaci – bogactwo pomysłów bywalców oddziału dziecięcego naszej biblioteki naprawdę oszałamia!

Podczas ferii zimowych donosiliśmy Wam o akcji “Stworki z toaletowej rolki”, do której młodych czytelników zaprosiły bibliotekarki z oddziału przy Mieszka I 15. Zaproszenie to spotkało się z niezwykle żywym oddźwiękiem, paczki z materiałami do wykonania prac powędrowały w wiele rąk spragnionych twórczego działania. I… wróciły do nas w postaci małych dzieł sztuki!

Dwudziestka twórców była łaskawa udostępnić swoje prace i wzbogacić nimi wystawę, którą już można podziwiać. Wystarczy zerknąć w nasze witrynowe okno, a sami przekonacie się, że młoda wyobraźnia – zasilana regularnymi spotkaniami z książką – nie zna granic!

Bibliotekarki z oddziału dziecięcego serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w zabawie i zapraszają do kolejnych odwiedzin – bo i kolejnych niespodzianek nie zabraknie! Wypatrujcie!

 

 

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content