tomekantosikrpgwrzesien

Od września wracają warsztaty kreatywnego opowiadania : gry fabularne RPG

Ponownie zapraszamy młodych, którzy z radością korzystają z nieograniczonych mocy swojej wyobraźni na warsztaty RPG.
Prowadzący je Tomasz Antosik zaprasza do wzięcia udziału w przygodzie, w której to uczestnicy kreują bohaterów, tworzą drużynę i wyruszają razem w podróż. Wszystko to po to, by poznać nowe krainy, siebie nawzajem oraz odkrywać swe własne możliwości.

Wieloletni członek Stowarzyszenia Fantastyki “Fantasmagoria”, doświadczony mistrz gry, fascynat literatury i fantastyki Tomasz Antosik nie poskąpi młodym graczom okazji do wykazania się umiejętnościami wspólnego działania, co umożliwi im zbliżenie się do siebie i stworzy szansę za zawarcie długotrwałych znajomości opartych na wspólnej pasji.

Na spotkania zapraszamy do Wypożyczalni dla Dzieci przy ul. Mieszka I 15 10, 17 września (w piątek) o godz. 16.30 oraz 18 i 25 września (w soboty) o godz. 11.00.

Zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o mailowe zgłoszenia na adres: antosik.tomasz@interia.pl, koniecznie z dopiskiem „Sesja RPG”.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu “Laboratorium słowa” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.